• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Наші традиції

Ступичне - край квітів і добра

З ранньої весни до пізньої осені наша школа красується у різнобарвному килимі квітів. Існує давня традиція: випускники школи саджають троянди, а молодші школярі піклуються про них. Близько 60-ти кущів троянд милують око учнів та гостей школи.

/Files/images/Zi6_1791.JPG

/Files/images/Zi6_1805.JPG

Хвилює серце сива давнина...

Щорічно учні та вчителі досліджують геноцид 33-го року на прикладі села Ступичне. Проводяться у школі заходи: тиждень "Пам'яті жертв голодомору", зустрічі з очевидцями тих страшних часів, запалюються Свічки Пам'яті.

ЗОЛОТА ПІДКОВА ЧЕРКАЩИНИ

Вже стало традицією в нашій школі проводити екскурсії по маршруту "Золота підкова Черкащини". Учні та вчителі відвідали Національний історико-культурний заповідник "Чигирин": Холодний Яр, Іллінська церква в с. Субботів, Троїцька церква Мотронинського монастиря, Дуб Максима Залізняка, Три криниці, Замкова гора: бастіон Дорошенка, каплиця Покрови Пресвятої Богородиці і вершина Замкової гори - величний пам'ятник Богдану Хмельницькому. Ознайомилися з експонатами в музеї Б.Хмельницького.

/Files/images/PIC_0027.JPG

/Files/images/PIC_0029.JPG

Багато цікавого і повчального дізналися учні в історико-краєзнавчому музеї м. Черкас.

/Files/images/PIC_0040.JPG

Вшанування пам'яті Кобзаря в с. Моринцях та м. Каневі - це почесна традиція нашої школи.

/Files/images/_______ 002.jpg

АФГАНІСТАН - БОЛЮЧА РАНА

15 лютого кожного року наша шкільна родина гостинно зустрічає тих, хто повернувся з Афганістану і вшановує пам'ять загиблих в цій жорстокій війні.

/Files/images/Zi6_1087.JPG

23 лютого,відзначаючи День захисника Вітчизни,ми вшановуємо пам'ять воїна-афганця Спільніченка Сергія Юхимовича, який народився в цей день, але не дожив до свого 20-ти річчя- загинув в горах Афганістану.

/Files/images/Zi6_1111.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 367

Коментарi